PRACA

Obecnie na terenie Warszawy poszukujemy kandydata na stanowisko

"SERWISANTA".

Opis stanowiska:
- wykonywanie napraw i montażu bram oraz urządzeń techniki przeładunkowej na terenie Polski,
- wykonywanie podłączeń i napraw elektrycznych bram i urządzeń techniki przeładunkowej zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami,
- prowadzenie samochodu służbowego - prawo jazdy kategorii "B".
- uczestnictwo w systemie usługi serwisowej "SERWIS 24H".

Wymagania:
- wymagana znajomość branży,
- wykształcenie średnie (elektronik, elektryk, mechanik),
- umiejętność spawania elektrycznego,
- zmysł techniczny,
- prawo jazdy kat. B (mile widziana znajomość topografii Warszawy),
- sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie,

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
- możliwość szkoleń i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
- motywacyjny system wynagrodzeń.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przysyłać
na e-mail: masksystem@masksystem.pl z dopiskiem w temacie maila "SERWISANT".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

RZETELNA FIRMA

MASK SYSTEM Sp. z o.o.

NIP: 951-22-40-396
REGON: 141287682
KRS: 0000298243
PKO BP SA Odział 43 w Warszawie
Nr rachunku: 61 1020 1169 0000 8002 0196 2554

Serwis 24h:

509-555-776

Dział serwisu:

509-555-776

Dział handlowy:

509-556-779

Biuro:

TEL: (22) 446-04-98
FAX: (22) 446-15-85

e-mail: masksystem@masksystem.pl